Prezident İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva 10 milyonuncu sakinin dünyaya gəlməsi münasibətilə Azərbaycan xalqını təbrik edir
2019-cu il aprelin 6-da keçmiş Ağdərə rayonunun sakinləri, hazırda Ağdam rayonunun Baş Güneypəyə kəndində qeydiyyatda olan məcburi köçkün Ocaqova Nigar Çərkəz qızı ilə Həsənov Rauf Yunis oğlunun ailəsində Azərbaycanın 10 milyonuncu sakini dünyaya gəlib.
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva bu münasibətlə Azərbaycan xalqını və uşağın valideynlərini təbrik edirlər.

President Ilham Aliyev and first lady Mehriban Aliyeva congratulate Azerbaijani people on birth of 10 millionth citizen
On April 6, 2019, ten millionth citizen of Azerbaijan was born to a family of internally displaced people, former residents of Aghdara district, currently registered in the village of Bash Guneytapa in Aghdam district, Ojagova Nigar Charkaz qizi and Hasanov Rauf Yunis oglu.
President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev and first lady Mehriban Aliyeva congratulate the people of Azerbaijan and the parents of the child on this occasion.