Azərbaycan Respublikasının NATO yanında Nümayəndəliyinin başçısı vəzifəsini icra edən cənab Qaya Məmmədovla NATO Dəstək Agentliyinin Baş Meneceri Peter Dohmen arasında görüş keçirilmişdir
19.03.2018-ci il tarixində Azərbaycan Respublikasının NATO yanında Nümayəndəliyinin başçısı vəzifəsini icra edən cənab Qaya Məmmədovla NATO Dəstək Agentliyinin (NSPA) Baş Meneceri Peter Dohmen arasında görüş keçirilmişdir. Görüş zamanı Azərbaycanla NSPA arasında praktiki əməkdaşlıq məsələlərinin müzakirə edilmişdir. Cənab Məmmədov həmçinin Azərbaycanda həyata keçirilən humanitar minatəmizləmə işlərində göstərdiyi dəstəyə görə müqabil tərəfə təşəkkürünü bildirmişdir.

Acting head of Mission of the Republic of Azerbaijan to NATO Mr. Gaya Mammadov met with the general manager of NATO Support and Procurement agency Mr. Peter Dohmen
On 19.03.2018 acting head of Mission of the Republic of Azerbaijan to NATO Mr. Gaya Mammadov met with the general manager of NATO Support and Procurement agency (NSPA) Mr. Peter Dohmen. During the meeting sides discussed practical cooperation between Azerbaijan and NSPA. Mr. Mammadov also thanked his counterpart for invaluable support in humanitarian demining in Azerbaijan.