Azərbaycan Respublikasının NATO yanında Nümayəndəliyinin başçısı Cəfər Hüseynzadə NATO Baş katibinin ictimai diplomatiya üzrə köməkçisi səfir Baiba Braje ilə görüşüb
9 dekabr 2022-ci il tarixində Azərbaycan Respublikasının NATO yanında Nümayəndəliyinin başçısı Cəfər Hüseynzadə NATO Baş katibinin ictimai diplomatiya üzrə köməkçisi səfir Baiba Braje ilə görüşüb.
Görüşdə tərəflər NATO-Azərbaycan tərəfdaşlığı, onun ictimai diplomatiya ölçüsü və regional məsələlər ətrafında müzakirə aparıb. Nümayəndəliyin başçısı, NATO-nun Azərbaycan üzrə Təmas Nöqtəsi Səfirliyi olan Latviya Respublikasının Azərbaycandakı Səfirliyinin fəaliyyətini yüksək qiymətləndirib.

Head of the Mission of the Republic of Azerbaijan to NATO, Mr. Jafar Huseynzada met with Ambassador Baiba Braže, NATO Assistant Secretary General for Public Diplomacy.
On December 9, 2022, Head of the Mission of the Republic of Azerbaijan to NATO, Mr. Jafar Huseynzada met with Ambassador Baiba Braže, NATO Assistant Secretary General for Public Diplomacy. They discussed NATO-Azerbaijan partnership, its public diplomacy dimension and regional affairs. Mr. Huseynzada highly valued activities of the Embassy of the Republic of Latvia in Azerbaijan, NATO Contact Point Embassy in Azerbaijan.