Mətbuat şərhi 25 yanvar 2023
Azərbaycan Respublikasının NATO yanında Nümayəndəliyinin başçısı Cəfər Hüseynzadə Türkiyənin NATO yanında yeni təyin olunmuş Daimi Nümayəndəsi səfir Zeki Levent Gümrükçü ilə görüşüb
25 yanvar 2023-cü il tarixində Azərbaycan Respublikasının NATO yanında Nümayəndəliyinin başçısı Cəfər Hüseynzadə Türkiyənin NATO yanında yeni təyin olunmuş Daimi Nümayəndəsi səfir Zeki Levent Gümrükçü ilə görüşüb.
Görüşdə Cəfər Hüseynzadə cənab Gümrükçünü səmimiyyətlə salamlayıb və onunla NATO-Azərbaycan tərəfdaşlığı və regionda vəziyyət ətrafında çox faydalı müzakirə aparıb.

Press release 25 January 2023
Head of the Mission of the Republic of Azerbaijan to NATO, Mr. Jafar Huseynzada met with Ambassador Zeki Levent Gümrükçü, the newly appointed Permanent Representative of Türkiye to NATO
On January 25, 2023, Head of the Mission of the Republic of Azerbaijan to NATO, Mr. Jafar Huseynzada met with Ambassador Zeki Levent Gümrükçü, the newly appointed Permanent Representative of Türkiye to NATO.
Mr. Jafar Huseynzada warmly welcomed Mr. Gümrükçü and had a very useful discussion with him about NATO-Azerbaijan partnership and situation in the region.